Вернись живым

Опубликовал(а) Екатерина Кириченко от . Категория Акции, Без категории, Дайджест, Новости компании

Лишь тот достоин счастья и свободы —  кто каждый день идет за них на бой.

Иоганн Вольфганг Гете

 У Google Play і App Store з’явився безкоштовний мобільний додаток Wake App in Peace. Він допомагатиме волонтерам фонду «Повернись живим» збирати гроші для допомоги українським військовим. Інформація о додатку була розміщена в вагонах Київського метрополітену спеціалізованим агентством – оператором «Метро Медіа Прінт».

Рінгтоном благодійного будильника стала пісня «Колискова», слова до якої написав Сергій Жадан, а виконали гурт «Лінія Маннергейма» і Саша Кольцова.

Як зазначив засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега, на четвертому році війни суспільство починає забувати, завдяки кому лінія зіткнення проходить досить далеко від столиці.

«Достукатись до людей можна лише через мистецтво та креатив. Додаток — це креатив. А пісня, яка буде рінгтоном, — мистецтво. Сама по собі пісня дуже красива. Сергій — геніальний поет. У Саші дуже приємний і чуттєвий вокал. Для мене велика честь щось зробити з ними разом», – зазначає волонтер.

Розробники наголошують, що кожен користувач додатку самостійно визначатиме, яку суму коштів буде списано з його рахунку за кожну «зайву» хвилину сну.

«Кошти списуватимуться з банківської картки, яку можна прив’язати до додатка. Зашифровані дані картки будуть надійно захищені технологіями Visa та Mastercard згідно з найсуворішим сертифікатом безпеки PCI DSS Level 1», – зазначають розробники.

За словами автора «Колискової» Сергія Жадана, специфіка проекту полягала в тому, що музикантам потрібно було створити «антибудильникову» пісню, яка б не будила, а заколисувала.

«Логіка проста: чим більше людина спатиме, тим більше допомоги отримає військо. Ми звернулися до Саші Кольцової, запросили у проект, вона погодилась, і ми записали пісню. Саша і Олег Каданов із «Лінії Маннергейма» розклали її на два голоси. Записали пісню у Харкові», – пояснює поет.

Музиканти, які долучились до проекту, кажуть, що зробили це залюбки, бо вважають підтримку армії надзвичайно важливою справою.

«Я рада, що мій голос допоможе захистити життя та здоров’я наших військових. Так сталось, що волонтери вже не перший рік беруть на себе найактуальніші потреби армійців, захищаючи їх не лише від уражень, а й від наслідків корупції та крадіжок у самій армії. Допомагаючи фонду «Повернись живим», я впевнена, що зібрані кошти будуть витрачені за призначенням», – каже Саша Кольцова.

Артем Карелін, автор ідеї додатку, каже, що мета його створення – позбавити будь-яких незручностей тих, хто бажає допомогти армії.

«Тепер не потрібно відкладати гроші чи шукати банкомат, щоб надіслати гроші волонтерам. Не треба навіть шукати номер картки фонду, щоб переказати кошти. Це новий крок у справі благодійності. Тож зробіть його! Встановіть додаток та почніть платити за свій мирний сон!», – закликає він.

Довідково:

Мобільний додаток Wake App in  Peace створено фондом «Повернись живим» спільно з AGAMA Digital Group та Talan Communications Peace. 

Сайт додатку: wakeapp.com.ua

Завантажити трек: https://soundcloud.com/s avelife/kolyskova

Відео презентації: https://youtu.be/ ZQ8a_CT_0Ys