Фестиваль здоровья «Столица жизни»

25-26 травня 2013 року в Музеї під відкритим небом (Пирогово) відбувся перший Всеукраїнський Фестиваль Здоров’я «Столиця життя». Організаторами заходу стали Національний музей народної архітектури та побуту України спільно з оператором по розміщенню реклами в метрополітені, компанією «Метро Медіа Прінт».

«Столиця життя» — масштабний захід, який об’єднує здоровий спосіб життя та активний відпочинок. В Україні фестиваль відбувся вперше, але зміг зібрати чималу кількість зацікавленої публіки.
Програма Фестивалю була наповнена різноманітними подіями: квести, виставки, спортивні розваги, лекції, концерти, еко-ярмарок та багато чого іншого.

Дізнатися про здоров’я, стосунки та правильне харчування можна було на лекторіях, які проводили експерти у сфері дієтології, психології, психосоматики та вегетаріанства. Досвідчені тренери ділилися з усіма охочими своїми секретами міцного здоров’я та життєвої бадьорості.

Українські традиційні спортивні розваги, організовані молодіжною організацією «Здорова столиця», дали можливість кожному випробувати свою силу та спритність.

Активісти з юнацької школи тхеквондо та юні українські козаки також порадували гостей фестивалю показовими виступами. Крім того, протягом двох днів травневе сонячне небо прикрашала собою неймовірна кількість різноманітних повітряних зміїв, які запускали учасники фестивалю.

На ЕКО-Ярмароку були представлені різноманітні товари: від органічної косметики та натуральних продуктів, чистої питної води, натуральних соків, корисних солодощів та вегетаріанської кухні до еко-мобілів та сонячних батарей.

Відвідувачі під час усіх організованих заходів мали змогу насолоджувались українською музикою у виконанні талановитих музичних гуртів, таких як «Сценарій», «Аnebo», «Rainbowling», « Black baloon», «Айртон», «Раманьяна», « Некси», «Друже музико» та багатьох інших

26 травня на головній сцені Фестивалю відбулось офіційне нагородження учасників конкурсу плакатів на тему здорового способу життя.

У рамках «Столиці життя» проходив БЛАГОФЕСТ «СЛАДОСТЬ В РАДОСТЬ». Це — некомерційний захід, метою якого було створити справжнє свято для дітей: смачні й корисні солодощі, майстер-класи з хенд-мейду, дитячий майданчик, прекрасний настрій та запальні латиноамериканські танці.

Фестиваль Здоров’я став ковтком чистого повітря для тих, кому набрид галасливий мегаполіс. За два дні Фестивалю Пирогів відвідало майже п’ятнадцять тисяч людей.

Організатори заходу — Національний музей народної архітектури та побуту України та компанія «Метро Медіа Прінт» запрошують усіх на другий Фестиваль «Столиця життя», який відбудеться знову вже цієї осені.
«Столиця життя» — це найкраща платформа для обміну досвідом та новими знаннями для всіх, хто прагне змінити своє життя на краще.