Мечты детей

Соціальний фото проект «Мрії дітей» об’єднав навколо себе усіх небайдужих до дітей із дитячих будинків

Компанія «Метро Медіа Прінт» підтримала соціальний фото проект «Мрії дітей», який відкрився 18 грудня 2011 року в Українському домі і пройде до 17 січня 2012 року.

Організатором проекту виступив «Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання» Дениса Силантьєва, який спільно з партнерами подарував дітям із соціально незахищених верств населення феєрію позитивних вражень та емоцій.

Підготовка до цього незабутнього свята під назвою «Мрії дітей» розпочалась ще рік тому, коли дітлахи почали надсилати у Фонд листи, з проханням виконати їх маленькі, та такі нереальні на перший погляд мрії. Усі вони хотіли сфотографуватись або поспілкуватись із своїми кумирами, та тими на кого просто хочуть рівнятись, з кого беруть приклад у житті.

Тож для дітей сиріт та дітей з неповних сімей прикладами для наслідування стали: Ірина Білик, Василь Вірастюк, Володимир Горянський, Сергій Кузін, Оксана Байрак, Loboda, Віталій Козловський, Олексій Мочанов, Олексій Михайличенко, Валерія Черненко, група «Друга ріка», Дем’ян Михайлов, Інна Катющенко, Ігор Бабій та ін..

Захід розпочався зі слів Інни Силантьєвої (Директора Фонду), яка закликала усіх присутніх об’єднатись та допомогти двом дитячим будинкам, діти яких прийняли участь у фото сесії, методом перечислювання грошей, на рахунки дитбудинків, які були вказані поряд з фотографіями, автором яких став фотограф Дем’ян Михайлов.

Ігор Бабій (Голова правління «Асоціації замовників і виробників соціальної реклами в Україні») – «спільна участь відомих людей, громадських організацій, спонсорів і рекламних агентств дала змогу в короткі терміни організувати такий яскравий і важливий проект. Підтримка дітей сиріт, дітей з неповних сімей є вкрай важливою. Сьогодні тільки дітей сиріт в нашій країні є більше 100 тисяч. І від суспільства залежить, людьми з якими принципами вони стануть. Маю надію, що бажання допомоги таким дітям, буде об’єднувати наші зусилля з партнерами і надалі. А активна участь «Метро Медіа Прінт», як члена громадської організації «Асоціації замовників і виробників соціальної реклами в Україні» завжди буде гарним внеском в такі проекти».

Оставить комментарий

Вы должны войти в систему, чтобы оставить комментарий.